porno
Gündem

Yeni facebook ifadeleri neden eksik?

Merhaba Facebook severler,

Dün facebook yeni beğenme ifadelerini tüm Dünyada yayına soktu ve kullanıcılar daha yeni ifadelere alışamadan ifadeler ile ilgili bir sıkıntı çıktı facebook’un tanıtımını yaptığı ifadeler ile kullanımda çıkan ifadeler arasında bir kaç tane eksik ifade olduğu ortaya çıktı. Normalde Zurckerberg’in tanıttıdığı ifadeler şu an kullanımında olan ifadeler ile aynı.

Yani biz şu an 6 tane ifadeyi kullanabiliyoruz peki ama YAY ifadesi nerede? Yay ifadesi test aşamasında olduğu ve kullanıcı tepkilerini ölçümünden sonra aktif olacağı konuşuluyor. Yay ifadesi de aktif olursa toplamda 7 tane ifademiz oluyor ama facebook’un gizlediği bir ifadeyi daha ortaya çıkartıyoruz. İfadenin ismini henüz bulamadık ki biraz araştırınac facebook bunu gizlemeyi unutmuş gibi 🙂

İşte 8. ifadenin olduğu resim.

Facebook gizli ifade
gördüğünüz gibi yukarıdan 2. sıradaki ifade henüz tanıtımı yapılmayan bir ifade ve facebook bunu bizim asıl kullandığımız ifadelerin içinden gizlemiş durumda bizim kullandığımız asıl ifadelerin olduğu resim de burada ve daha büyük halde.

 

Facebook big like emoji

Buradaki resim tasarımımıza uygun olması için küçülttük ama normalde daha büyük ve gördüğünüz gibi yukarıdan 2. resim like ifadesi ile gizlenmiş durumda.

Bu gizlenmiş ifadenin adı ne olacak henüz bir bilgi yok ama testler bitince bu ifadelerinde piyasaya çıkacağından eminiz.

Hasan Yüksektepe

Yapay zeka ve bilgisayar düşkünü.

Yorum Yaz

Yorum yazmak için tıklayın