porno
Gündem

Ünlü CEO’yu Çok Kızdıran Mühendis!

Apple’ı Apple yapan efsane CEO’su Steve Jobs’un yaşamını konu alan birçok kitap yazıldı ve ayrıca filmlere konu oldu. Hepsinde ortak olan bir nokta var! Steve Jobs’un ne kadar hırslı bir kişiliğe sahip olduğunun görülmesi ve bu sebepten, yakınındaki kişileri bile kırabildiği gerçeği! Bu durum, iPhone’un ortaya çıkmasında da birebir yaşanmış. iPhone’un antenlerini geliştiren Andy Grignon‘un anlattıkları, bu durumu kanıtlıyor.

İlk iPhone telefon tanıtımına hazırlıklarının oldukça zor geçtiğini söyleyen Andy Grigon, Jobs’un birkaç kez kendisine bağırdığını, “başarısız olmaları halinde bunun nedeninin kendisi olacağını” söylediğinden bahsediyor.Zaman zaman olsa da hakarete varan sözleri duymak zorunda kaldığını belirtiyor.Steve Jobs’un üzerinde oluşturduğu baskısına değinen Grignon, provalarda her defasında farklı bir şeyin yolunda gitmediğini, bunun kendisi için hiç de iyi bir his olmadığını belirtmekten de kendini alıkoyamıyor…

Sonuç olarak tüm bu güçlüklerin ve zorlukların akabinde ilk iPhone’un tanıtımının ise hiçbir şekilde bir problem yaşanmadan gerçekleşti ve nihayetinde mobil dünyası iPhone ile önemli yeniliklere kapısını açtı.

Teşekkürler Andy Grigon ve Teşekkürler STEVE JOPS….

 

Yorum Yaz

Yorum yazmak için tıklayın