porno
Gündem

Şarjı En Çok Giden Telefonlar Hangisi?

Akıllı telefon teknolojileri konusunda sektörün dev firmaları gün geçtikçe çözümlerini geliştirmeye devam ediyorlar.aha işmiş işlemci ve hızlanan uygulamalarla birlikte şarj sorununa ise hala bir çözüm yolu geliştirilmiş değil.Akıllı telefon kullanıcıları hangi telefonu tercih ederlerse etsinler; mutlaka ama mutlaka cihazlarında şarj sorununu doğuyor.

Fone Arena‘da yer alan grafikler göz önüne alındığında söz konusu teknoloji abidesi cihazların şarj ömürleri çeşitli kategorilerde değerlendirildi.

WiFi‘ın telefon cihazlarındaki etkisinin değerlendirildiği araştırmada sıralama değişmedi. Galaxy A7, Galaxy A5, Motorola Moto X Play Dual SIM şeklinde gerçekleşti.

wifi

Uzun süredir mobil sektörde ön planda bulunmayan Motorola, yeni cihazlarıyla telefon görüşmesinin şarj süresine etkisi konusunda en verimli seçenek gibi görülüyor. Motorola Moto X Play Dual SIM ve Moto X Style cihazları 33 saat 19 dk’lık derecesi ile şarjları en çok dayanan cihazlar kategorisinde ilk sırada yer alıyorlar.

Huawei’nin ise Nexus 6P cihazı ise 33 saat 18 dakika ile Motorola’dan sonra tercih edilecek seçeneklerden biri olarak gözüküyor.

battery-life

 

Yorum Yaz

Yorum yazmak için tıklayın