porno
Gündem

Pokemon go haritası yayınlanıyor.

Merhabalar Pokemon severler,

Son günlerin en popüler olan oyunu pokemon go Dünya’yı sallamaya devam ediyor. Youtuberler dahil herkes sokağa çıktı ve pokemon arıyorlar. Peki bu pokemonlar neye ve ne zamana göre bölgelere dağılıyor.

Sorunun cevabı net değil ama kıyı kesimlerde pokemonların daha çok olduğu bilinen bir gerçek. Bazı sitelerde pokemonun detaylarında en aşağıda bulunan haritada yakaladığı pokemonunun nerede olduğunu gösteren haritayı paylaşıyorlar ama artık o harita çoğu telefonda gözükmüyor ve beyaz bir bölüm gözüküyor. Yine bazı pokemon hayranları google map üzerinden yakaladıkları pokemonların konumunu kayıt ettiği bir pokemon haritası oluşturuyor. Haritayı sizlerle paylaşacağız ama şimdiden söylemek gerek ki henüz Türkiye’ye pokemon eklenmiş değil. Biz bu eksikliği gördük ve bir çalışma başlattık. Bizde aynı yöntem ile bir harita oluşturup yayınlamayı düşünüyoruz. Şimdi merakla beklediğiniz haritanın linkini paylaşalım.
http://link.tl/JasZ
(Sitenin giderlerini reklamlar ile karşıladığımız için linkleri kısaltıyoruz. Çıkan reklamların bizimle ile ilgisi yoktur.)

Haritanın gerçek olup olmadığını fake gps kullanarak test ettik. Amerika ve Avusturalya kıtalarında bir kaç pokemonda doğru sonuç veriyor fakat çok gezinmeniz gerekmekte. Pokemonun konumunun etrafını gezmeniz gerekiyor. Siz yinede haritaya güvenmeyin ama 🙂

Yazıyı yayınlama sebebimiz böyle bir haritanın oluşturulmaya başlangıcının haberini vermek ve bizimde bunun gibi bir harita yapacağımız ve siz takipçilerimizin de bizlere destek vermesini istemek içindi.

FAKE GPS kullanımı için aşağıdaki linkten videoya ulaşabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=A-wu5Iq2pqw

Hasan Yüksektepe

Yapay zeka ve bilgisayar düşkünü.

Yorum Yaz

Yorum yazmak için tıklayın