Özel Rowenta Süpürge Servis İstanbul

ÖNERİLER Erkan 27 Ekim 2021


Süpürge dendiği zaman akla ilk gelen firmalardan birisi olan Rowenta, bunun yanında kişisel bakım ve ev konforu gibi kategorilerde de ürünlere sahiptir. Bayanların en fazla tercih ettiği markalardan birisi olan Rowenta işlevsel ürünler geliştirmesiyle tanınmaktadır. Uzun yıllardan beri Türkiye’de hizmet veren Rowenta, özellikle elektrik süpürgelerinde eski ve köklü firmalardan bir tanesidir. torbalı elektrik süpürgelerinden, toz torbasız süpürgelere gelinen süreçte kadınların en büyük yardımcısı olan firma, ev işlerini kolaylaştırmak üzere geliştirdiği son teknoloji ürünleri uygun fiyatlarla müşterileriyle buluşturmaktadır. Rowenta servis hizmetlerimiz markanın tüm ürünlerini kapsayan, konusunda deneyimli personellerimizle sunulmaktadır.

Özel Rowenta Servis Ümraniye hizmetlerimiz için bizi aramanızın ardından adresinize gelen konusunda uzman teknik ekiplerimiz, arıza prosedürümüz çerçevesinde ürününüzün hangi sebepten arızalandığını tespit edecek, sizin için çıkaracağı tamir fiyatına vereceğiniz onay ile birlikte onarım işlemini başlatacaktır.

Tamir işleminin tüm adımlarında profesyonel bir hizmet sunan teknik destek personelimiz, Rowenta ürünleri konusunda uzman, uzun süreler boyunca arıza giderme hususunda çalışmalar sergilemiş, teknik bilgilere aşina ve dinamik ekipler tarafından yürütülmektedir.

444 78 56 numaralı telefondan Rowenta Süpürge Servis hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz üstün kalite hizmet sunabilmek amacıyla 7 gün 24 saat hizmet vermeye devam etmektedir. Ürününüzü bize ulaştırabileceğiniz gibi teknik destek ekibimiz ürününüzün tamiri için adresinize gelebilir. Hızlı bir şekilde adresinize gelecek olan ekiplerimiz, acil tamir ihtiyaçlarına anında çözüm sunmaktadır. Firmamızdan alacağınız teknik servis hizmetinden memnun kalacaksınız.


Bir yorum bırak
Mail adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır.