porno
Gündem Oyun Yazılım

Oyunları Hızlandırmak İçin Game Booster

“Bilgisayarımı değiştirmem gerekiyor.Yeni çıkan oyunları oynayamıyorum” dediğinizi duyar gibiyim. Durun bir bakalım. Yeniçağ’ın 2016’sında daha çareler henüz tükenmiş değil… Bilgisayarınızı yükseltmeden, oyunlarda bir miktar daha yüksek performans elde etmek Game Booster ile bir nebze mümkün.

Game Booster;

Sistem kaynaklarını oyunlardan en yüksek performans verimliliği elde edecek şekilde optimize ediyor.Artık eskide kalmış bilgisayarlardan bile daha yüksek FPS değerleri elde etmenize olanak tanıyor.Program bunun için işleme RAM’inizi temizlemeklebaşlıyor. Daha sonra arka planda çalışıp işlemcinizi yoran işlemleri geçici olarak durduruyor.

Yazılım, oyun oynarken diğer programların sizi rahatsız etmesini engelleyebildiği gibi, oyunlardan ekran görüntüleri ve videolar yakalamanıza da olanak tanıyor. Oyun optimizasyonu tek tıklamayla yapabileceğiniz gibi, sistem ayarlarında istediğiniz değişiklikleri de gerçekleştirebilirsiniz. Araç içerisinde oyunun sabit diskinizde yüklü olduğu kısmı birleştirme gibi bir işlev bile var.

Game Booster İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN!

Harun Yıldız

Yorum Yaz

Yorum yazmak için tıklayın