porno
En İyi Gündem

Metro’da Oynayabileceğiniz En İyi Android Oyunlar

 

Metroda “Asphalt 8” Keyfi 1. Sırada Olacaktır!

asphalt-8-airborne-oyun

Asphalt 8, yarış hayranları için olağanüstü grafiklerle yarış simülasyonu meraklılarının da hoşuna gidecek bir oyun.Amacınız kontrolünü sağladığınız spor araba ile bulunduğunuz parkur içinde rakiplerinizle yarışıp onlardan önce bitiş çizgisine varmaktır. Amacınız kontrolünü sağladığınız spor araba ile bulunduğunuz parkur içinde rakiplerinizle yarışıp onlardan önce bitiş çizgisine varmaktır.

Asphalt 8:Airborne İndirmek için TIKLAYINIZ!

Assasin’s Creed  Pirates

assasins-creed-pirates

Assassin’s Creed Black Flag‘ın Android versiyonu diyebileceğimiz Assassin’s Creed Pirates oyununda karaya hiç çıkmadan korsan geminizle düşmanları denizin dibine göndermeye çalışıyorsunuz.Durak başına gemi indirirsiniz artık!! 🙂

Assasin’s Creed Pirates Oyununu İndirmek İçin Tıklayabilirsiniz!

 

 

“Operate Now: Emergency” İstasyonlar Arası Cerrahlık

ameliyat

Bu eğlenceli ve gerçeğe uygun ameliyat simülasyonu oyununda doktor ol. Gerçek hayattakine benzer ameliyatlar gerçekleştir ve hastalarını iyileştir.

Operate Now:Emergency Oyununu İndirmek İçin Tıklayabilirsiniz!

“Dream League Soccer” ile Sonraki istasyonda Gol Krallığınızı Kutlayın!

dream_league_soccer

En iyi futbol oyunları arasında üst sıralarda yer alan Dream League Soccer herhangi bir mobil cihazda oynayabileceğiniz en iyi futbol oyunlarından bir tanesidir. Detaylı grafikleri ve eğlenceli oyun yapısıyla dikkat çekiyor.

Dream League Soccer Oyununu İndirmek İçin Tıklayabilirisiniz!

 

“Real Basketball”  O Andır,Candır,Kankadır!

real-basketball

Real Basketball, oyun fanlarının ister çoklu isterlerse tekli olarak oynanılabiliyor.Basketbol ve eğlenceyi bir araya getiren bu oyunun  çoklu oyun seçeneğinde gerçek oyunculara karşı, tekli oyuncu seçeneğiyle de bilgisayara karşı mücadele edilebiliyor.

Real Basketbal İndirmek için Tıklayabilirsiniz.

 

Harun Yıldız

Yorum Yaz

Yorum yazmak için tıklayın