porno
Teknoloji Haberleri Yazılım

İnternet Yavaş ise 5 En İyi Ücretsiz VPN Çözümü

İnternetiniz Yavaş mı? size önerebileceğimiz ücretsiz VPN programlarını Teknodos takipçilerimiz için derledik.Bilindiği gibi internetimizin yavaşlaması online kullanıcılarımız için problem oluşturduğunu biliyoruz.İşinize yaraması dileğiyle…

CyberGhost VPN 6

İnternet Yavaş ise Ücretsiz VPN hizmeti  veren CyberGhost, webteki etkinliğinizi izlemediğini gururla söylüyor.Ama tabiki bununla yetinmeyerek bu savını destekleyecek bir şeffaflık raporu yayınlıyor.

Hotspot Shield Free

İnternet Yavaş ise çözüm olarak  Hotspot Shield Free’de ücretsiz bir hizmet olarak harikadır.Yalnız kendisini finanse edebilmesi için gösterdiği reklamlar ve araç çubukları canınızı biraz sıkabilir.Bunun dışında Google Chrome eklentisi olarak kurulması kolay ve basit  olsa da, gönül rahatlığıyla tavsiye edemiyoruz.Çünkü;

Aylık 750MB  bir kota sınırı ve sadece ABD çıkışı ve video sitelerinin çoğuna erişimi Elite üyeliğine ayırmış olması biraz sizi soğutabilir.Neyse biz sıradakine geçelim…

 

Tunnelbear

İnternet Yavaş ise Tunnelbear çok ama çok kolay kullanımıyla harika bir VPN. Mac, Windows,akıllı telefonlar  için uygulamalar sunuyor.Verinizi yönlendirebilinecek birçok sunucu kullanma imkanı  sunuyor. Yalnız ama yalnız sadece ve sadece ücretsiz sürümde yalnızca Avustralya ve Hindistan noktalarını kullanamıyorsunuz.Bunun yanında aylık 500MB kotası, hizmeti ücretsiz olarak sadece ara sıra kullanabilirsiniz.

 OpenVPN

OpenVPN sunucusunu evinizde kendinize  kurmak neden iyi bir fikir olmasın?Direk dezavantaja gelirsek  sunucuya iki kişiden fazlasının bağlanması gerekli olursa biraz ücret ödemeniz gerekecek.

Sunucu kurulmasının akabinde ona OpenVPN istemci yazılımıyla bağlanabilirsiniz.Ev ağının trafiğini şifreleyebilirsiniz.Bu ağınıza uzaktan evinizdeymiş gibi bağlanabilirsiniz.

VPNBook

VPNBook, birden fazla cihazı VPN koruması altına almak için  iyi bir seçenek ve  VPNBook ek bir uygulama kullanmıyor.

Ayarlarını işletim sisteminizin ilgili bölümlerinde yapmanız yeterli. PPTP veyahutta OpenVPN üzerinden şifreli bağlantıya olanak sağlıyor.

VPNBook, altı sunucudan birini kullanmanıza izin veriyor. Sunucuların üçü Kuzey Amerika’da ,üçü Avrupa’da bulunuyor.

Bumerang - Yazarkafe

Harun Yıldız

Yorum Yaz

Yorum yazmak için tıklayın