porno

Kategori Gündem

Gündemi belirleyen ve popüler olan tüm gündem haberleri. Teknoloji, Mobil, Oyun haberlerinin en güncel makaleleri

En İyi Oyun İndirme Siteleri

En iyi oyun indirme siteleri yazımızda siz Teknodos takipçilerine torrentler ile oyunlarınızı indirebileceğiniz siteleri derledik.Umarız işinize yaramışısızdır.

The Pirate Bay

En iyi oyun indirme sitelerinde torrent dünyasının en iyilerinden  biri olan The Pirate Bay, varlığını kapanma durumlarına rağmen devam ettiriyor.Arama kısmına aramak istediğiniz oyunu yazıp hemen alttaki “GAMES” kutucuğuna tıklamanız gerekiyor.The Pirate Bay sitesine ulaşmak için tıklayınız.

CCleaner Full İndir – Teknodos

İşletim sisteminizi kullandıkça  veri yumağı oluşur.Bu durum bilgisayarınızın daha yavaş bir performansa sahip olmasına neden olacaktır.Bu durumlar nelerdir mesela? Zamanla bir dosyayı veya bir klasörü ya da programı açarken ne kadar yavaşladığını farketmeye başlarsınz.

İşte CCleaner indirdiğinizde bu sorununuza çözüme kavuşuyor.CCleaner bir sistem optimizasyon ve güvenlik aracıdır. Sisteminizdeki kullanılmayan dosyaları silebilmektedir.
CCleaner İndirmek İçin Tıklayayınız!

İnternet Hızlandırmak ile İlgili Yanlış Bilinenler Doğrular!

İnternet hızı, günümüzde önemli çok dikkat edilir hale geldi.Tabi İnternet hızlandırma yöntemleri arayışınıda beraberinde getirdi. Bu yazımızda  Teknodos takipçilerine  interneti hızlandırmakla ilgili yanlış bilinen doğrular‘ı aktaracağız. IPv6 Devre Dışı Bırakmak Hızı Arttırır! IPv6’nın kapatılması halinde internet hızının artacağı söyleniyor. Bu tamamen yanlış süzgeçlerden geçiyor diyebiliriz. Bunu kapandığında, bazı sitelerin görüntülenmesinde sorunlarla karşılaşılacaktır...

Windows 10 Creators Update İndir!

 Creators Update‘e yükleme sonrasında Windows 10’un  yeni işlev kazandığını fark edeceksiniz.Ancak hemen belirtelim.Güncellemenin Windows işletim sistemini kullanan telefonlara gelmesi 25 Nisan’dan önce gerçekleşmeyecek. Yeni işlev ve fonksiyonların sayısı, telefonlar için daha kısıtlı olacak. Gelen yenilikler arasında; Game Mode‘u, bilgisayarınızın kaynaklarını oynamakta olduğunuz oyuna ayırıyor.Bu da oyununuzdan daha iyi performans almanızı sağlıyor. Dahili Beam, canlı...