porno
Gündem

Facebook otomatik mesaj yollama

Merhabalar Facebook severler,

Sosyam medyayı verimli kullanan iş yeri sahipleri ve web site sahiplerinin yönettiği facebook sayfalarına müşterileri ve takipçileri mesaj yağmuruna tutabiliyor. Bizim gibi teknoloji sitesi iseniz bir çok mesaj alabiliyorsunuz. Gerek yeni telefon hakkın bilgiler gerek yeni alınacak bir ürün için bilgiler için bize de mesajlar geliyor.

Biliyorsunuzdur facebook’un sayfaların kullanıcısına cevap verme süresini önemsiyor ve ona göre sayfaya herkesin görebileceği bir derecelendirme koyuyor. Bu derecelendirme kullanıcının dikkatini çekiyor ki mesaj yazma isteği uyandırıyor.

Eğer tek başına bir sosyal medyacınız varsa bazen mesajlara yetişemeye biliyor. Facebook’da bunu ön görerek sayfa ayarlarına bir hızlı yanıt sistemi koymuş. Bu hızlı yanıt ile kullanıcı mesaj yazdığında şu an meşgul olduğunuzu ama en kısa sürede cevap vereceğinizi kullanıcıya bildirmiş oluyorsunuz.

Hızlı yanıt sisteminin nasıl kullanıldığına gelirsek. Sayfanızı açın ve sağ taraftaki “Ayarlar” Kısmına gelin. Açılan sayfada solda yukarıdan 2. menü yani “Mesajlaşma” menüsünü seçin ve sağ kısımdan ayarlamalarınızı yapın. Artık sayfanıza mesaj geldiğinde otomatik olarak belirlediğiniz mesaj kullanıcıya gidecektir.

hızlı

Yukarıdaki resim ile menüleri gösterdik. Güle güle kullanın.

Hasan Yüksektepe

Yapay zeka ve bilgisayar düşkünü.

Yorum Yaz

Yorum yazmak için tıklayın