Esenyurt Özel Profilo Servisi

ÖNERİLER Erkan 4 Kasım 2021


İş hayatında oldukça titiz davranıyorum ve müşteri memnuniyetinin ne kadar önemli olduğunu da biliyorum. Müşterilerim ile olan iletişimim hoşuma gidiyor ve onların da bu konuda benden memnun olduklarını biliyorum. Farklı adreslerden hizmet almak istediğimde bu ilgiyi görmek istiyorum ve iletişim konusunda daha yakın davranmaları gerektiğini düşünüyorum. Kendi dükkanım olduğu için sürekli dükkan içinde oturmak biraz can sıkıcı ve sıcakların da gelmesi ile birlikte bunaltıcı bir hava bizleri bekliyor…

Sıcaklardan kurtulmak için Profilo marka klima satın almayı tercih ettik ve bu ürün sayesinde dükkan biraz daha oturulabilir hale geldi. Klima için düzenli bakımın ne karda önemli olduğunu öğrendik ve bizler de hizmet almak için servis firması aramaya başladık. Az önce de belirttiğim gibi iletim konusunda samimiyete inanırım ve karşı taraftan da bu tarz muamele görmek isterim.

Aradığımız birçok servis firması ilgilenmeyi bile tercih etmedi ve kısa sürede telefonu kapattı, birçok kez farklı firmayı denedik ancak bu firmalar arasından Profilo Servis Esenyurt farklı bir yaklaşımla bizden artı puan almayı başardı.

Firma ilgi ve müşteri memnuniyeti konusunda hizmet vermenin bilincinde hareket ediyor ve sizleri güler yüzlü bir ekip karşılıyor. Profilo Servisi hizmetleri konusunda da sorunsuz bir işçilik sizleri bekliyor. Profilo marka ürünleriniz için 444 78 56’yı sizlere tavsiye edebilirim ve memnun kalacağınızın garantisini de verebilirim.


Bir yorum bırak
Mail adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır.