En İyi Mutluluk Çubuğu Hangisidir?

ÖNERİLER Erkan 20 Ocak 2022

Penil protezler yüksek başarısı olan bir tedavi yöntemidir. Erektil disfonksiyonda son basamak olarak bu tedaviye başvurulmaktadır. Penil protez operasyonu ve kullanılan çubuklar hakkında detaylı bir bilgi için mutlaka mutlulukcubugu.com sitesini ziyaret edebilir ve iletişim kurabilirsiniz..

 Mutluluk Çubuğu Nedir?

 Bir diğer adı penil protez olan mutluluk çubuğu sertleşme bozukluğunu tedavi etmede yetersiz kalındığında değerlendirilebilecek kalıcı bir çözüm yoludur. İlk olarak doğal tedaviler ve tıbbi tedaviler denenir ve yetersiz kalırsa mutluluk çubuğu kalıcı bir çözüm sunar. Mutluluk çubuğu, peniş içine yerleştirilir. Doğal olarak gerçekleşmesi gereken sertleşmenin gerçekleşmesine yardımcı olmaktadır. Doğal yolların yetersiz kaldığı durumlarda kullanılan penil protez kalıcı çözüm olmasının yanı sıra memnuniyet yüzdesi de yüksek bir yöntemdir. Kısa süreli bir operasyonla penis içerisine yerleştirilir. Mutluluk çubuğu iki şekilde sertleşmeyi sağlamaktadır; şişirilerek ve bükülme yolu ile.

 En İyi Mutluluk Çubuğu Hangisidir?

 Halk dilinde mutluluk çubuğu olarak bilinen penil protez diğer yöntemlerin sonuç vermediği hastalardan son tedavi yoludur. Bu tedavide seçilecek olan en iyi mutluluk çubuğu hangisidir derseniz, seçim tamamen bireye göre seçilmektedir. Tamamen kişisel özelliklere dayalı bir seçim olmaktadır. Yani kısacası, kişinin yaşı, vücut yapısı gibi etkenler protez seçimi etkileyen şeyler araında yer almaktadır. Operasyonda en doğru boyutlar ve şekilde protez seçilmelidir.

 Tek Parçalı En İyi Mutluluk Çubuğu Hangisidir?

 Tek parçalı mutluluk çubukları yüksek esnemeye sahip mutluluk çubuklarıdır. Yüksek esneme kapasitesi bulunan tek parçalı penil protezler daha kısa süre içerisinde yerleştirilmektedir. Yani operasyon sırasında ve sonrasında herhangi bir olumsuzluk riski azalmaktadır. Bu riskler şöyle sıralanabilir; kanama, enfeksiyon, şişlik veya ağrı gibi. Kişiye özel pozisyon seçilen penis özel olarak ayarlanabilmekte ve doğal bir his sağlamaktadır. Bunun yanı sıra yüz otuz beş dereceye kadar ulaşan bir esneme düzeyine sahiptirler.

 Üç Parçalı En İyi Mutluluk Çubuğu Hangisidir?

 Üç parçalı mutluluk protezleri son teknolojidir. Dayanıklılığı yüksektir. İstenen sertliğin oluşmasını sağlar. Doğal ereksiyon için de uygundur. En iyi üç parçalı çubuğu seçmek için bünyesinde barındırdığı çeşitli özellikleri göz önüne alabilir ve değerlendirebilirsiniz. Hızla adapte olan bu üç parçalı çubuklar enfeksiyondan korurlar. Bu korumayı hidrofilik kaplama sayesinde gerçekleştirirler. Üç parçalı mutluluk çubuğu pompa işlevlerini hızlıca gerçekleştirir.

 İki türü bulunan mutluluk çubukları arasından hangi penil protezin sizin için daha uygun olduğunu bulmak için mutlulukcubugu.com sitesini ziyaret edebilir ve iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.


Bir yorum bırak
Mail adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır.