porno
Giyilebilir Teknoloji Teknoloji Haberleri

En İyi Giyilebilir Teknolojiler 2016

Tom Tom Touch

Vücut kompozisyonunu analiz etme (fiziksel uygunluk açısından, vücut kompozisyonu vadede kemik ve kas ile ilgili olarak yağ yüzdesini tanımlamak için kullanılır) gibi, bugüne kadar genellikle akıllı baskülde görülen bir özelliğin fitnes takip cihazına yerleştirilmesi sıra dışı bir tercih olarak nitelenebilir. Vücudun yağ ve kas oranını gösteren Tom Tom Touch, aynı zamanda kalp atış hızını sürekli olarak ölçüyor. Touch kalori ve adım sayma gibi işlemleri de gerçekleştirebiliyor. 

Google Daydream View

Tasarımda diğer VR sanal gerçeklik gözlüklerden farklı görünen Daydream View, sert plastik yerine özel bir kumaştan üretilmiş. Bu cihazı kullanırken gözlüğünüzü çıkarmak zorunda kalmayacaksınız.Google, aylar önce duyurduğu yeni sanal gerçeklik platformu olan Daydream VR gözlüğü çalıştıracak olan Daydream View, diğer sanal gerçeklik gözlüklerinden %30 daha parlak.

Fitbit Flex 2

Akıllı bilekler baz alınırsa ekransız bir tasarıma sahip olan cihaz, yarım delikli bir kayışı ile hoş bir görüntü sunuyor.yüzme takip sistemi ile yüzme sırasında ki atılan kulaç sayısı anlık enerji tüketim bilgilerini kaydediyor.Uyku takibi, kalp ritmi takibi ve spor izleme özelliği ile özellikle spor sevenlerin tercih listelerinde üst sıralara çıkmayı başarıyor.5 metreye kadar su geçirmemesi sayesinde yağmurlu havalarda kullanım kolaylığı sağlıyor.

Microsoft Hololens

Microsoft Hololens, Windows 10 işletim sistemine entegre edilmiş VR Sanal Gerçeklik gözlüğü. Temelde  Windows 10 işletim sistemi için holografik bir yansıtıcı görevi üstleniyor. Gözün önüne yansıyan holografik Windows 10 işletim sistemi sizinle aynı zamanda sesli iletişime geçiyor ve sesli komut alıp işlem yapabiliyor.

 

 

Harun Yıldız

Yorum Yaz

Yorum yazmak için tıklayın