porno
Akıllı telefon En İyi

En İyi Beceri İsteyen Akıllı Telefon Oyunları

right decision

Beceri oyunlarından hoşlanan Android kullanıcılarını düşünerek hazırladığımız bu listede, becerilerinizi konuşturabileceğiniz en iyi oyunları sıraladık.

BBTAN

bbtan

BBTAN, bu oyunuda resimde görüldüğü üzere aşağıda bulunun “elemanı” kontrol ederek, ekranda beliren renkli kutucukları toplarla yok etme üzerine kurulu.

Oyun kolay değil çünkü kutular üzerindeki belirtilen rakamlar kutuyu kaç vuruşta yok edeceğinizi  gösteriyor. Oyunda ilerledikçe bu sayılar giderek artıyor ve aynı zamanda aşağı doğru hareket etmeye devam ediyor. Doğru açıyı yakaladığınızda oyunda ilerlemeniz oldukça kolay.

Six!

six!

Six, en çok oynanan oyunlar arasında yer alıyor.Altıgen şeklindeki nesneyi düşürmeden alttaki blokları yok etmeniz gerekiyor.

Blokların üzerine dokunduğunuzda yok oluyorlar.Fakat bunu öyle bir şekilde yapmalısınız ki altıgen dengede kalabilsin. Sürede  sınır yok ve bu yüzden acele etmeden dikkatli bir şekilde oynarsanız başarılı olabilirsiniz.

 

Tap Tap Dash

tap tap dash

Tap Tap Dash, bu oyunda seçtiğiniz karakteri ekrana dokunarak sağ ve sol yöne olmak üzere hareket ettirebiliyoruz.Bize gösterilen yolda ilerleyerek yön belirten Ok işaretlerinin hemen üzerinde karakteri yönlendiriyoruz. Çok basit değil mi? Hadi bakalım…

Twist

twist

Twist oyunundaki amacınız, platformlar üzerinde düşmeden durmak ve mümkün olduğunca çok atlama gerçekleştirmek. Sonunu göremeyeceğiniz kadar uzun bloklardan oluşan oyunda sağ ve sol yönlü hareketler yaparak ilerlemeniz gerekiyor.

ZigZag

zigzag

ZigZag , bu oyunda başlangıç noktasında bulunan  topu zikzaklar çize çize ulaşabildiğin en yüksek skora ulaşman amaçlanıyor. Bazı noktalar çok basit olsa da, yolun karmaşık ve uzun zikzaklı olduğu noktalarda çok dikkatli olmanızı tavsiye ediyorum.

Color Switch

color switch

Color Switch, bu oyunda ekrandaki renkli topu hareket ettirerek çeşitli objelerin içinden geçirmeniz gereken oyunda, renkler bir anda değişebiliyor ve hiç ummadığınız bir anda oyun sona erebiliyor. 

aa

aa oyunu

aa, bu adı hepimiz garipsedik ilk başta… Akıllı telefonlarda olay yaratan  oyunda, hareketli platforma elinizdeki sayıları yerleştirmeniz gerekiyor. Bölümleri atladıkça işiniz zorlaşıyor ve çok dikkatli olmanız gerekiyor.Skorlarınızı yorumlarınızda belirtebilirsiniz.

Harun Yıldız

Yorum Yaz

Yorum yazmak için tıklayın