porno
Gündem

Diablo 2: 16 yıl Sonra Yeniden!

Diablo II, 16 yıl önce, 2000 yılında oyuncuyla buluşmuştu.Görünüşe göre, Diablo III‘ün sunulmasına rağmen Blizzard Entertainment, bu oyuna elini eteğini henüz çekmeyecek gibi görünüyor. Geliştirici firma, bu hafta oyuna yeni bir güncelleme 1.14a’yı yayınladı.Burada ileri seviye egzantirik bir durum ortaya çıkıyor.Çünkü 2011 yılından beri oyun için sunulan ilk güncelleme oluyor.

Blizzard, güncellemeyi açıkladığı forum yazısında bu güncellemenin “geleceğinin uzun süredir belli olduğunu” söylememiş olmasına rağmen, temel olarak modern bilgisayarlar ile deneyimi iyileştirmek için sunulmuş gibi. Özellikle yeni sistemlerde oluşabilecek sorunlar ( yani glitch’ler) bu güncelleme ile ortadan kaldırılmaya çalışılıyor.

Oyuncularına, oynamaya ve kendileri ile beraber durmaya devam ettikleri için teşekkür eden geliştirici firma; “bu yolculuk Diablo II’nin modern platformlarda daha iyi çalışmasını sağlamakla başlıyor ancak burada bitmiyor. Sanctuary’de görüşürüz” cümlelerini sarfediyor.Bize iyi şaslar dilemek düşer…

Yorum Yaz

Yorum yazmak için tıklayın