porno
Gündem

Black Ops III ‘ün Yeni Ek Paketi Duyuruldu!

Activision, yapacağını daha önce de söylediği gibi Call of Duty: Black Ops 3‘ün yeni indirilebilir içeriklerini tanıttı. Eclipse adıyla tanıtımını yaptığı bu yeni içeriğin Nisan ayı ortalarında gibi çıkış yapacağını da belirtmiş.

Dört Yeni Multiplayer Haritası Ekleyecek…..

Oyuna 4 yeni multiplayer haritası Eclipse içeriğinde ekleyecek olan bu haritalardan bir tanesi World at War oyunundaki Banzai haritasının değiştirilmiş versiyonu VERGE adıyla oyuncularla buluşacak.Ayrıca bu haritaların dışında Zombi Modu için yeni bir bölüm de oyuna ekleniyor.(bu harika olur bence :)) Bunların dışında da bulutların üzerinde tesise gideceğiniz SPİRE, füturustik(olmayan teknolojik) bir askeri üs olan RİFT, karate turnuvalarına da ev sahipliği yapan bir tapınağı içeren KNOCKOUT ve başta da söylediğim gibi World at War haritası Banzai’nin yeniden elden geçirilmiş versiyonu olan Verge oyuna eklenecek 4 haritayı oluşturacak.

Bu heyecan dolu ek paketin 15$ fiyat etiketi olacak. Ayrıca PS4 ve Xbox One için 19 Nisan’da çıkış yapacak olan içeriğin PC çıkışı ise ay sonunu bulacağı tahmin ediliyor.

 

Yorum Yaz

Yorum yazmak için tıklayın