porno
Gündem

Apple Cihazlara Özel USB Bellek!

PQI ürünlerinin Türkiye distribütörü DataStar, Apple kullanıcılarının ihtiyacına olarak yeni bir USB belleği duyurdu. PQI iConnect Mini model bellek, iPhone, iPAD ve iPOD‘larla kullanılmak için geliştirilmiş. 16GB, 32GB, 64GB ve 128GB olmak üzere dört farklı veri saklama seçeneği ile sunulan iConnect Mini ile internet olsun olmasın her yerde fotoğraf, video ve filmleri yedeklemek mümkün.Böylece telefon ya da tabletin belleğini kullanmadan bile dokümanlarınızı saklayabiliyorsunuz. iPhone 6S serisinde 12 milyon piksel destekli fotoğraflar, 4K videolar bellekte çok fazla yer kaplıyor.iConnect Mini, belleği doldurmadan sorunun üstesinden geliyor.

Tek tuşla yedekleme yapabiliyor.Apple Dokunmatik Kimlik özelliğini destekliyor. Bu sayede parmak izi tanımlama ile profil kilitlenebiliyor ve verilerinize başkalarının erişmesini engelleyebiliyorsunuz.PQI iConnect Mini’de yer alan çift giriş sayesinde iPhone ile USB girişli cihazlar arasında doküman paylaşımı mümkün.Biri tüm Apple cihazlarında ki “Lightning” girişi,diğeri USB 3.0 olmak üzere ikiside mevcut bulunuyor. Bu sayede son derece hızlı veri aktarımı yapabiliyorsunuz. Wi-Fi, Bluetooth ya da kablo olmadan USB bellek ile veriler kolayca aktarılabiliyor.

Apple’ın MFI sertifikasına sahip olan PQI iConnect Mini, kumlanmış altın, altın ve metalik gri olmak üzere üç renk seçeneğine sahip. Sadece 10 gr ağırlığındaki ürünün boyutları ise 44.6 x 12.6 x 8 mm. Yakın zamanda Türkiye’de satışa sunulacak olan ürün 29 USD + KDV‘den başlayan fiyatlara sahip.Memnun kalmanız dileğiyle….

Yorum Yaz

Yorum yazmak için tıklayın