porno
Akıllı telefon

Android İçin En İyi VR Sanal Gerçeklik Uygulamaları

Cardboard Camera

card-board2

Önemli anlarınızı sanal gerçeklik (VR) fotoğraflarını çekin!Sanal gerçeklik(VR) fotoğrafları her yönden, diğer bir ifadeyle her açıdan görebilmenize ve sesleri oldukları andaki gibi duymanıza olanak tanır. 3D özellikği olması sebebiyle VR fotoğraflar yakındaki nesneler yakında, uzaktakiler ise uzakta olur.Tatiller,seyahatler,aile toplantısı, önemli anların ve anıların fotoğrafını  çekin ve sanal gerçeklik teknolojisiyle tekrar yaşayın.Orbulusorbulus-teknodos

Orbulus, birçok yeri 360 derece açıdan  keşfetmenizi sağlıyor. Hatta isterseniz  Mars’a dahi göz atabiliyorsunuz.Samsung Gear VR ya da Google Cardboard ile kullanılabiliyor.

VRSE

vrse-tknds

Eğer sanal gerçeklik gözlüklerinizi yüksek kaliteli videolarla kullanmak ve deneyimlemek istiyorsanız VRSE’yi kesinlikle denemeniz gerekiyor. Çok yüksek kaliteli videoları izleyebileceğiniz uygulamada çeşitli belgeseller ve video klipler bulunuyor. Google Cardboard veya Samsung GearVR ile kullanabiliyorsunuz.

Flcker VR

Flicker VR, android sanal gerçeklik uygulamaları arasında fotoğraf kategorisinde  en başarılı uygulamalardan sadece birisi.VR Sanal gerçeklik gözlüklerini kullanarak dünyanın birçok farklı yerini, müzeleri, binaları ve içlerini…… tamam şaka yapıyorum bunlarında öncesinde doğal güzelliklere ve naturelliğe ihtiyacımız var.Bu fotoğrafları gerçekçi bir şekilde görebiliyorsunuz.

vr-sanal-gerceklik-360

Harun Yıldız

Yorum Yaz

Yorum yazmak için tıklayın