porno
En İyi Gündem

2017’de Çıkacak En İyi PC Oyunları

The Walking Dead


Co-Op odaklı  ateşli ve aksiyon  yapımı olacak olan The Walking Dead,  Overkill tarafından hazırlanıyor. 2017’nin ikinci yarısında çıkacak The Walking Dead oldukça iddialı geliyor. PS4, Xbox One, PC platformları destekleyen The Walking Dead 2017’yi bekliyoruz.

Mounth&Blade Bannerlord 2

moun-blade-bannerlord

Oyuncuların hafızalarında yer eden Türk oyun firması Taleworlds Entertainment ufak  başladığı Mount&Blade oyunundan gördüğü başarıyla Mount & Blade II: Bannerlord‘a çıkış tarihi verdi.Her hangi bir erteleme olmaması durumunda 2017‘nin ilk çeyreğinde bizlerle…

TEKKEN 7

tekken-7-pc-oyunlari

Tekken Serisi‘nin ilk kez PC’lere de uyarlanacak olan Bandai NAMCO firmasının efsane oyunu.Oyunun çıkış tarihi 2017’nin ilk aylarında bekleniyor.

 

Resident Evil 7 – Biohazard
resident-evil-seven

2017′ de çıkacak olan oyunu En İyi PC Oyunları‘nda da sizlere sunmuştuk.Zombi öldürerek stres atma tarihimizin başlangıcı 24 Ocak.


Sniper: Ghost Warrior 3sniper-ghost-warrior-3

24 Ocak 2017 taarihi itibariyle çıkacak olan yeni savaş oyununun konusu şöyle.Olaylar Doğu Avrupa’nın modern zamanında geçecek.Bunun yanında üç grup arasında kalmış bir askerin hayatını konu olarak ele alacak olan Sniper Ghos Warrior 3 açık dünya oyunu olacağı ve  hem saldırı, hem de taktiksel stratejilerle ilerleyebileceğiniz bir yapıya sahip olacak.

Halo Wars 2

halo-wars-2-pc-oyunu

En iyi pc strateji oyunları arasında da gösterdiğimiz Halo Wars 2 ile buluşma tarihimiz 21 Şubat.

 

Ghost Recon Wildlands 

ghost-recon-wildlands

7 Mart 2017 

Ghost Recon Wildlands Ubisoft’un şimdiye dek yaptığı en büyük açık dünya oyunu olacak. Oyun aynı zamanda seri içinde de ilk açık dünya oyunu.

Ghost Recon Wildlands’te gerçekçi hava koşulları da bulunacak ve dokuz farklı bölgenin bulunacağı haritada istediğimiz bölgeye gidip istediğimiz görevi alabilmemiz mümkün.Bu kararlar tamamen gamer’a  bırakılmış durumda.

ELEX 

elex_pc-game

Risen ve Gothic‘in yapımcısından yeni açık dünya oyunu olan ELEX,oyuncuları kıyamet sonrası bir dünyada geçen bir dünyanın içine sokuyor.ELEX (Eclectic, Lavish, Exhilarating, Xenial)‘in karanlık, zorlu ve affetmeyen bir açık dünya oyunu olacağını belirtiyorlar.Oyun süresi boyunca orijinal karakterlerle ve mutasyona uğramış yaratıklarla karşılaşmanın yanında oyun bizi oldukça zorlayıcı ahlaki seçimler yapmak zorunda bırakacak.

Mass Effect: Andromeda 

masseffect_andromeda

Oyun çıkışı Mart 2017  gibi bekleniyor.

EA Games ‘den çıkacak oyunlar arasında belki de en heyecan uyandıranı olan Mass Effect Andromeda olmasına rağmen oyunla ilgili bilgiler şu an da gizli.

Nier: Automata

nier-automata

Platinum Games firması tarafından geliştirilen bir JRPG oyunudur. Ps4 için geliştirilen oyun, orijinal oyunun tekrar hayal edilmişi gibi düşünülebilir nitelikte…

Harun Yıldız

Yorum Yaz

Yorum yazmak için tıklayın