porno
Gündem

10TL’lik Akıllı Android Telefon

Apple veya Samsung’un son model cihazlarının fiyatının yüksek olduğunu düşünenlerdenseniz sizi sevindirecek haber Hindistan’dan geldi. 🙂

Sektöre geçen yıl adım atan “Ringing Bells Pvt. Ltd.” isimli Hindistan merkezli şirket dünyanın en ucuz akıllı telefonu Freedom251’i tanıttı.

3.74 dolara yani yaklaşık 10 TL’ye satılacak olan cihaz, piyasadaki dev rakiplerinin akıllı cihazlarının yaptığı çoğu işlemi gerçekleştiriyor.

4 inç bir ekrana sahip.Android Lollipop işletim sistemi ile çalışıyor.3 MP ön kamera ve 3.2 MP’lik arka kameraya sahip ve 8GB’lık bir depolama alanı var.Harici eklemelerle(hafıza kartı) 32 GB’lık hafızaya sahip olabiliyor.Ayrıca, Facebook, WhatsApp ve YouTube gibi cihazlar halihazırda yüklenmiş bir şekilde satılıyor.

Ürün şu an satışta fakat Türkiye’ye ne zaman getireceği ve fiyatının ne olacağı konusunda henüz resmi bir açıklama bulunmuyor.

Pekala herşey iyi güzel.Fakat minik bir uyarı yapalım hemen.Bu cihazı 10 TL’ye yurtdışından alabilirsiniz.Yalnız durumunda kayıt ücreti vs. eklendikten sonra toplam maliyetin 200 TL’yi bulması mümkün olabilir.Bizden söylemesi. 🙂

Yorum Yaz

Yorum yazmak için tıklayın